Beyaz musluk fiyatları

★★★★☆

Beyaz musluk fiyatları fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Beyaz musluk fiyatları ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar Beyaz musluk fiyatları?

Saçı içten dışa kurutduğu bilinen kızılötesi teknolojisine sahiptir. Bu fonksiyon çok önemlidir, çünkü diğer beyaz musluk fiyatları gibi, sadece yüzeyi kurutmakla kalmaz, aşırı kuruluğa neden olmaz ve saça zarar verir.

Welladan Sahira Color Föhn, fönle kuruturken ayrı ayrı ayarlanabilen sıcaklığı ile her şeyden önce puan alır. Böylece saçınızı özellikle çok fazla güçle veya düşük sıcaklıkta hafifçe hızlı bir şekilde kurutmak isteyip istemediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. En yüksek seviyede, saç biraz kurur. Bununla birlikte, genel olarak, önce saçınızı soğuk tutmanızı öneririz. Çünkü çok fazla ısı ıslak saçlara özellikle zararlıdır.

Daha fazla hacim, doğru momentum veya duştan sonra hızlı kuru saçlar - saç kurutma makinesi ile saçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde kontrol altında tutarsınız. Ancak, uygun bir model bulmak o kadar kolay değildir.

beyaz musluk fiyatları serin bir atış düğmesi, iki hız seçeneği ve üç ısıtma seviyesi ile çalışır. Bu üç ayarla çalışıyorsanız, saçı güçlü ısıdan kaynaklanan hasarlardan korurken mükemmel bir görünüm elde edersiniz. Yaylı bukleler istiyorsanız serin atış düğmesi difüzörle iyi çalışır.

Bir fön makinesi veya şekillendirici nozul, dökülen saç kurutma makinesini bir noktada bir araya getirir ve böylece hedefli kurutmayı sağlar. Böyle bir meme olmadan, hava akışı oldukça geniştir ve özellikle saçın kaba kurutulması için uygundur.

Difüzör, hava akışının daha geniş bir alana dağıtılmasını ve saçınızı daha az güçlü bir hava akışı ile kurutmanızı sağlar. Böyle bir bağlantı ayrıca çatallar ve delikler ile karakterizedir. Difüzörlü bir saç kurutma makinesi kullanmanın iki büyük avantajı vardır:

beyaz musluk fiyatları asla çok uzun süre veya kafanıza çok yakın bir yerde tutmayın, çünkü bu kadar fazla ısı saçınıza zarar verebilir. Saç kurutma makinenizin sıcak hava akışı her zaman hareket halinde kalırsa da en idealdir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku