Ayaklı küçük lavabo

★★★★☆

Ayaklı küçük lavabo fırsatları! Bugün şanslı gününüz çünkü en iyi ürünleri en ucuz fiyata bulduk. Ayaklı küçük lavabo ürünlerini aramak için zaman kaybetmeyin çünkü zaten sizin için yaptık. Artık evden ayrılmadan satın almak için bir bahaneniz yok.

En iyi 10

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır Ayaklı küçük lavabo?

Entegre tek düğmeli teknolojiyi kullanarak farklı modlara kolayca geçebilirsiniz. Doldurmak için kablosuz ayaklı küçük lavabo pratik şarj istasyonuna takın - ya da kabloyu sadece saç kurutma makinesine bağlayın. Maks. saç kurutma makinesi dört saat boyunca saç şekillendirmeye hazırdır.

Föhn testinde kuaförlük sonucu, fonksiyon aralığı, kullanım, güvenlik ve teknik test açısından çeşitli modeller test edildi. Kuaförlük sonucu saçın yumuşaklığına, hacmine, saç korumasına ve yanıcılığına özel bir odak oluşturdu. Fonksiyon aralığı ile ilgili olarak, odak iyon fonksiyonu ve sıcaklık üzerineydi.

Tasarımdan görünüm her zaman düşüyor, çünkü arsız yeşil ile birlikte mat siyah gerçekten çok fark yaratıyor. Optik, ekolojik ve performans açısından tam bir başarı!

Tutamakta sıcak hava, sıcak hava, doğal hava ve negatif iyonları gösteren bir LED ekran da vardır, böylece ayaklı küçük lavabo hangi modda bulunduğunu belirlemek kolaydır.

Uzun kıllar genellikle nemi hızla temizleyen güçlü bir saç kurutma makinesine ihtiyaç duyar, böylece fönleme sonsuza kadar sürmez. Kısa saç ise hafif hava akışında bile nispeten hızlı kurur.

Nem kıvrılmış saçlara yol açar. Saçınızı yıkadıktan sonra nemli banyoda fönle kurutma yapma şansınız varsa, ancak başka bir kuru odada yapın. Daha kuru bir ortam havası daha güzel, pürüzsüz saçlara yol açar.

Saçı içten dışa kurutduğu bilinen kızılötesi teknolojisine sahiptir. Bu fonksiyon çok önemlidir, çünkü diğer ayaklı küçük lavabo gibi, sadece yüzeyi kurutmakla kalmaz, aşırı kuruluğa neden olmaz ve saça zarar verir.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku